• DZIEŃ BEZ PLECAKA

• 1 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbyła się akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski - "Dzień bez plecaka". Zabawa polegała na tym, by przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory - ale nie w plecaku czy torebce. Liczyła się pomysłowość i spryt – książki, zeszyty i inne artykuły szkolne można było spakować w dowolny, zwykle zabawny sposób.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

• Dzień Patrona

• 25.03 2022r klasy świętowały obchody Dnia Patrona.  Uczniowie obejrzeli film oraz rozegrali teleturniej wiedzy o Józefie Bemie - “Milionerzy”. Na początku kolejnej lekcji odbył się przemarsz '' generałów Bemów'' i głosowanie na najlepiej ucharakteryzowaną postać Józefa Bema.

Najwięcej głosów otrzymała klasa 8a oraz klasa 4a.

• WYNIKI REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA

• Zgodnie z harmonogramem rekrutacji w dniu dzisiejszym zostały wywieszone na drzwiach wejściowych do przedszkola listy dzieci zakwalifikowanych jak i niezakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w ZPO w Woli Filipowskiej.
            Przypominam, że rodzice dzieci, które po raz pierwszy będą uczęszczać do przedszkola zobowiązani są w terminie do 8 kwietnia do godz. 15.00 składają „Oświadczenie woli przyjęcia”, które należy złożyć w sekretariacie placówki, przesłać na e-mail zswola@wp.pl placówki   lub włożyć do skrzynki pocztowej znajdującej się przy drzwiach wejściowych do szkoły (od strony sklepu „Ania”) - niezłożenie ww. oświadczenia w powyższym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z przyjęcia do przedszkola Państwa dziecka).
            Jednocześnie zwracam się z prośbą o przesłanie informacji na e-mail placówki, tych Państwa, których dziecko nie będzie uczęszczało do naszego przedszkola, w związku zakwalifikowaniem się do innego przedszkola lub rezygnacją.

Teresa Gorczyńska
            dyrektor ZPO w Woli Filipowskiej

oswiadczenie.pdf

• Spotkanie z Rodzicami

• 24 marca zapraszamy Rodziców do szkoły na Dni otwarte i spotkanie z nauczycielami:

- godz. 17.00  klasy 8ab – informacja o warunkach przebiegu egzaminu,

- godz. 17.30 -19.00 klasy 4-8 – informacja o wynikach nauczania.

Klasy 1-3 – spotkania zgodnie z podaną przez wychowawczynie informacją.

• Pomoc dla dzieci z Ukrainy.

• Szanowni Państwo,
            od najbliższego poniedziałku do szkoły oraz przedszkola będą przyjęte dzieci uchodźców z Ukrainy. W związku z ich trudną sytuacją materialną, zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe i wpłacanie dowolnych środków pieniężnych na ten cel. Z zebranych funduszy chcielibyśmy zaopatrzyć dzieci w niezbędne pomoce szkolne (zeszyty, piórniki, przybory piśmiennicze, kredki, pisaki, itp.), odzież i obuwie sportowe oraz opłacić posiłki wydawane przez stołówkę.

Zbiórka zostanie przeprowadzona na terenie szkoły w dniach 18 marca (piątek) oraz 21 marca (poniedziałek). Uczniowie mogą wrzucać datki do puszek w szkole. Dla rodziców i innych darczyńców puszki będą wystawione przy głównym wejściu do szkoły, przy wejściu do przedszkola i przy wejściu do nauczania początkowego od strony boiska.

• Rekrutacja do klasy I SP

• Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej ogłasza rekrutację do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023.

Druki zgłoszeń i wniosków dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania ze strony internetowej.
            -  zgloszenie – dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły podstawowej
            -  Wniosek – dla dzieci spoza obwodu

Dokumenty należy składać w terminie od 1 do 15 marca 2022 roku do godziny 15:00 w sekretariacie szkoły lub umieścić w opisanej kopercie w skrzynce pocztowej znajdującej się przy wejściu głównym do budynku szkoły (strona południowa).

zarzadzenie

• Rekrutacja do przedszkola

• Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej ogłasza rekrutację

do przedszkola na rok szkolny 2022/2023

Deklaracje o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego należy składać w terminie od 14 do 21 lutego 2022 roku w sekretariacie szkoły lub w opisanej kopercie u wychowawców grup.
            Druki deklaracji dostępne przy wejściu głównym do przedszkola lub do pobrania ze strony internetowej.

deklaracja

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola należy składać w terminie od 1 do 15 marca 2022 roku do godziny 15 00 w sekretariacie szkoły lub umieścić w opisanej kopercie w skrzynce pocztowej znajdującej się przy wejściu głównym do budynku szkoły (strona południowa).
            Druki wniosków dostępne w sekretariacie szkoły lub do pobrania ze strony internetowej.

wniosek

UCHWALA

Zarzadzenie_Burmistrza

• WOŚP

• Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w zbiórkę podczas 30 finału wielkiej orkiestry świątecznej pomocy uczniom z klasy Vlll i lV B

• Paczuszka dla maluszka

• Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej i klasy 5a oraz dzieci z przedszkola uczestniczyły w akcji "Paczuszka dla maluszka" organizowanej przez Fundację Małych Stópek. Zebrane artykuły higieniczne zostaną przekazane do Hospicjum dla dzieci im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Nasze serca są otwarte dla najbardziej potrzebujących, tych najmniejszych.