• Szkolny Piknik Rodzinny

• 3 czerwca Dyrekcja oraz Rada Rodziców podarowali społeczności szkolnej wielkie fantastyczne rodzinne święto!

Program tegorocznego letniego pikniku obfitował w najróżniejsze atrakcje - były rozrywki dla ciała oraz dla duszy, dzięki czemu każdy znalazł coś dla siebie.

Wielkie słowa uznania kierujemy do naszych uczniów, którzy przygotowali program artystyczny oraz pokazy chemiczne - spisaliście się na medal! Dziękujemy również wspaniałym młodym damom, które mogliśmy podziwiać w pokazie akrobatyki oraz drużynie nauczycieli organizującej rodzinną sztafetę, turniej piłki siatkowej i escape room. Wspomnieć należy także o pokazie Maltańskiej Służby Medycznej - jesteśmy pod wrażeniem.

Dziękujemy również naszym sponsorom za wkład i zaangażowanie w organizację naszego Pikniku! Jesteście niezastąpieni. A teraz, zapraszamy na fotorelację!

Fotobudka

• Święta Majowe

• "Człowiek, który nie ma pamięci o swojej przeszłości, nie ma na czym budować swojej przyszłości" John Wooden.

26 kwietnia 2023r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, Święta Pracy oraz Święta Flagi Państwowej.

Akademię przygotowali uczniowie naszej szkoły: klasa 7b, klasa 7a, klasa 6a oraz Jakub Lewicki z klasy 6b, Jakub Dudek z klasy 8b i Piotr Smółka z klasy 8a pod opieką pani Doroty Kleszcz i pani Patrycji Cyganik. Nie zabrakło również uczniów klas 3 i 4, którzy pięknie zaśpiewali piosenki patriotyczne pod kierunkiem pana Artura Gomółki.

Przygotowania do tego widowiska trwały długo, uczniowie byli naprawdę zaangażowani, czego efekty można podziwiać na poniższej fotorelacji.