• W zwiąku z uroczystym otwarciem nowego skrzydła szkoły zmienia się
            organizacja pracy w dniu 18 lutego. Lekcje odbywać się będą w godzinach
            8.00-11.35 i bardzo prosimy o zapewnienie dzieciom opieki.
            W tej wyjątkowej sytuacji świetlica pełni dyżur do godziny 14.30.
            Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

• REKRUTACJA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

• Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej ogłasza rekrutację
            do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021. Karty do pobrania ze strony internetowej lub w sekretariacie szkoły

• Zgloszenie – dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły podstawowej
            • Wniosek – dla dzieci spoza obwodu

Termin składania dokumentów od 2 do 16 marca 2020r. do godz. 15.00 w sekretariacie placówki.

UCHWAŁA

Zarządzenie

• UWAGA !!!

• Od dnia 10 lutego uczniowie szkoły podstawowej wchodzą do budynku tylko od strony południowej (od sklepu Ania), dawne wejście od strony północnej (od drogi krajowej)  to przejście służbowe, natomiast dzieci przedszkolne wchodzą wyłącznie nowym wejściem od strony północnej.

Ze względów bezpieczeństwa od godziny 9.00 wejścia do szkoły i przedszkola będą zamykane.

• WPŁATY NA OBIADY

• Wpłaty na obiady dla dzieci szkolnych są przyjmowane w sekretariacie szkoły
            od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 9.00, a także we wtorki 14.00 – 15.30. Obiady można zamówić i odwołać codziennie do godz. 9.00, wyjątek stanowi ostatni roboczy dzień miesiąca, w którym nie przyjmowane są ani zgłoszenia ani wymówienia.

• OPŁATA ZA POBYT DZIECKA W PRZEDSZKOLU

• Wpłaty za pobyt dziecka w przedszkolu są przyjmowane w sekretariacie szkoły
            od 10 do 15 dnia miesiąca - od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 9.00, a także
            we wtorki 14.00 – 15.30.

• WYWIADÓWKI

• 23 stycznia 2020 r. (czwartek)
            odbedą się wywiadówki semestralne
            według poniższego harmonogramu:

godzina 17.00 - klasy I - IV

godzina 18.00 - klasy V - VIII

• Przerwa świąteczna

• Szanowni Rodzice,

dyrektor placówki, na Waszą prośbę,
            może zaplanować, zajęcia opiekuńcze
            dla Waszych dzieci w okresie przerwy świątecznej

(23, 24, 27, 30, 31 grudnia 2019 r.).

W związku z powyższym proszę aby Ci z Was, którzy nie mogą zapewnić opieki swoim dzieciom w tym okresie zgłosili ten fakt w sekretariacie placówki
            w terminie do środy 18 grudnia do godziny 15.00

T.Gorczyńska

• Dzień Niepodległości

• 8 listopada uczniowie uczcili Dzień Niepodległości przeglądem pieśni patriotycznej. O godzinie 11.11 cała społeczność szkolna i przedszkolna odśpiewała Hymn Państwowy.

• 8 LISTOPADA - PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

• W tym dniu w szczególny sposób świętowaliśmy zbliżający się Dzień Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Do szkoły przyszliśmy pięknie ubrani. My trzecioklasiści występowaliśmy w gronie naszych starszych kolegów i koleżanek. Zaprezentowaliśmy dwa patriotyczne utwory, które zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz okrzykami: „Bis!”. Czuliśmy radość i dumę! Pani Dyrektor oraz wszyscy nauczyciele gratulowali nam pięknego występu. Solo Jakuba było wyjątkowe!

Klasy trzecie

• ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

• 14 października, w związku z obchodami święta Komisji Edukacji Narodowej zmianie ulega organizacja pracy w szkole podstawowej według poniższego harmonogramu:

klasy I-IV

ok. 8.40 - uczniowie po zakończonej mszy przychodzą do szkoły

9.00 - Część artystyczna (sala 16-17)

10.00 - Ślubowanie klas pierwszych (sala gimn.)

ok.10.45 - Zakończenie zajęć

klasy V-VIII

ok. 8.40 - uczniowie po zakończonej mszy przychodzą do szkoły

9.00 - Spotkanie z wychowawcą

10.00 - Część artystyczna (sala 16-17)

ok.10.45 - Zakończenie zajęć

Świetlica szkolna pełni dyżur w godzinach od 7.00 do 17.00.

W tym dniu stołówka szkolna wydaje obiady dla dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej
            po uprzednim zgłoszeniu i dokonaniu wpłaty w sekretariacie placówki do dnia 13 października.

• Rada Rodziców

• Zapraszamy na spotkanie Rady Rodziców szkoły podstawowej, które odbędzie się 26 września o godz. 18.00.

• DRODZY RODZICE

• Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-edukacyjne w ramach projektu:
            „Wykrywanie wad postawy u dzieci w wieku szkolnym na terenie powiatu krakowskiego, chrzanowskiego i olkuskiego
            na lata 2019-2021”

szczegóły

• SPOTKANIE Z WYCHOWAWCĄ

• W dniu 19 września 2019 r (czwartek) odbędą się spotkania z dyrektorem placówki oraz z wychowawcami zgodnie z poniższym harmonogramem:

GODZINA 17.00 - klasy: 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4a, 4b

GODZINA 18.00 - klasy: 5a, 5b, 6a, 6b, 7, 8a, 8b